neděle 5. května 2013

Falešný konec: Petra Vrtkova, B.A. ;) (aneb diplom čeká na vytištění)


Datum na mém studijním vízu prozrazuje, že jedna kapitola mého kanadského pobytu je u konce. První škola dokončena a je ze mě bakalář mezinárodního práva a mezinárodních vztahů. I když je tento titul působivě dlouhý a zabírá v mém životopise téměř dva řádky, jeho potenciál je značně limitovaný (ale v podstatě žádné bakalářské studium vám nedá jisté zaměstnání)... Proto se tříletá kanadská kapitola prodlužuje na neurčito. Od září měním působiště a přesouvám se na úžasný kanadský McGill, abych zde zkusila štěstí tentokrát ve dvou jazycích, tedy angličtině a francouzštině. Na závěr této eskapády, nebude-li ze mne už totálně alinguální troska, budu kanadským právníkem. Tak co? Jdete do těch dalších let se mnou? :)Album fotek z Kanady všeobecně zde :)

8 komentářů:

 1. Jé, moc gratuluji Petruš!Můžeš být na sebe hrdá.Jdu do toho s tebou a těším se.Budu na dálku držet pěsti!!! A děkuji za fotky Kanady, je to nádhera. Gratulujiiiiii!!!! Jana

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jani, asi jsi už komentář vymazala, než jsem stihla odpovědět. Přemýšlela jsem o tom a samozřejmě první věc, která mě napadla je kontaktovat fankluby, ale to je většinou celkem k ničemu. Zkusím se zeptat kamaráda v Kanadě, který má docela dobré konexe a zná spoustu lidí. Taky znám jednu krasobruslařku. Teď jsem do začátku srpna v ČR, tak, pokud to počká, nechám to až na můj návrat :) Určitě se pokusím nějak podpisy získat ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj,to je zvláštní,já žádný komentář nemazala!!!!!!!Nedělej si s tím nějaké starosti,to mě tak napadlo,že když jsi v Kanadě,máš lepší informace.Já to právě zkoušela přes oficiální webovky,ale nic.To nevadí,užívej prázdnin, odpočívej a měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Peto, cetla jsem kdysi i tvuj blog o carnotu, sama jsem studovala na lycee ve Francii, tak to bylo fajn cteni, no a ted jsem uz nejakou chvili nezabloudila na tenhle blog a nestacim se divit, za tu dobu jsi se stihla provdat i odpromovat, gratuluju :))) a pis casteji, jiste nejsem jedina, kdo tenhle blog cte, i kdyz nekomentuje.
  Lucie

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Lucko, dekuju moc za povzbudivy komentar :) Jsem rada, ze muj blog par lidi cte!

  OdpovědětVymazat
 6. Jani: nezapomnela jsem! Ale krasobruslarka se mnou prestala chodit na rustinu a nemam na ni zadny kontakt :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Petruš! Věděla jsem, že nezapomeneš. To je škoda, že krasobruslařka nechce umět rusky!!!!!!Ale to nevadí, koupím přes ebay.Budu jim dnes držet pěsti na OH, jsou nejlepší, ale jiné síly zřejmě nechtějí, aby měli zlato! Mám ráda tento sport od malička a musím říct, že oni jsou opravdu nejlepší ze všech, dívat se na ně při tanci je skutečný zážitek.
   Petruš, přeji ti ať se ti v Kanadě daří a určitě někdy rozšiř svoji fotogalerii - ta Kanada je tak krásná!!! Jana

   Vymazat